info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Zobu birstes

Zīmols: Colgate Produkta kods: 086477
Zobu birste bērniem ar ļoti mīkstiem sariņiemPiemērota lietošanai no 2 līdz 6 gadu vecumamDažāda garuma sariņi veic optimālu piena zobu tīrīšanu, turklāt īpaši pielāgotais, neslīdošais rokturis atvieglo lietošanu, bet krāsainais centra punkts norāda ieteikto zobu pastas daudzumu.Zobu birste nodrošin..
1,65€
Bez nodokļa:1,36€
Zīmols: Colgate Produkta kods: 051836
Colgate Soft mīksta zobu birstes pilnīgai mutes dobuma higiēnai ar ergonomisku rokturi ir aprīkota ar zobu virsmu pulējošiem sariņiem, kas veicina rūpīgu zobu attīrīšanu. Sariņi ir īpaši mīksti, tādēļ ļoti maigi un saudzīgi attīra zobus no mīkstā aplikuma un baktērijām.Iegūstiet žilbinošu smaidu, sa..
2,95€
Bez nodokļa:2,44€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 428562
Īpaši smalki sariņiMaiga un efektīva tīrīšanaMīksta zobu birste, ar īsu galviņu un īpaši smalkiem sariņiem, pamatīgai un saudzīgai zobu un smaganu malas tīrīšanai un smaganu aizsardzībai .Tiek nodrošināta saudzējoša zobu un smaganu tīrīšana, kā arī efektīvi un maigi iztīrītas pat grūti aizsniedzamas..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Dontodent Hoch-Tief Medium Zobu birstes, 3 gab (172076)
-10 %
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 172076
Zobu higiēnaAr mēles tīrītājuErgonomisks rokturis2+1, Iepakojumā trīs zobu birstesVidēji cieta zobu birstes, kuras garie un īsie sariņi garantē precīzu tīrīšanu starp zobiem, masējot smaganas un ļaujot efektīvāk notīrīt nogulsnējumus, lai izvairītos no kariesa veidošanās. Birstītes kakliņš padara vi..
1,75€ 1,95€
Bez nodokļa:1,45€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 058608
Ergonomisks rokturisZobu higiēnaMēles tīrītājsDontodent Perfect White Zobu birste ar vidēji mīkstiem sariņiem baltākiem zobiem un svaigai elpai. Centrālie sariņi notur zobu pastu, lai notīrītu virsmas pigmentētās apgulsnes, savukārt mēles tīrītājs palīdz atsvaidzināt elpu. Zobu birstīte aprīkota ar ..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 172052
Zobu birste uzlabotai jutīgu zobu tīrīšanai un baltākam smaidam. Tiek nodrošināta saudzējoša zobu un smaganu tīrīšana, kā arī efektīvi un maigi iztīrītas pat grūti aizsniedzamas starpzobu spraugas. Zobu birstīte aprīkota ar pretslīdes rokturi ērtākai birstītes vadīšanai. Lietošana: Zobu birste ..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 058684
Ergonomisks rokturisIntensīva tīrīšanaTīrot zobus, pasargā gļotādu no traumāmMēles tīrītājsDontodent x-clean cieta zobu birste, kuras sariņi garantē precīzu tīrīšanu starp zobiem, masējot smaganas un ļaujot efektīvāk notīrīt nogulsnējumus, lai izvairītos no kariesa veidošanās. Zobu birstīte aprīkota..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 058660
Ergonomisks rokturisIntensīva tīrīšanaTīrot zobus, pasargā gļotādu no traumāmMēles tīrītājsDontodent x-clean vidēji cieta zobu birste, ar īpaši sakārtotiem sariem X-profilā, kuras sariņi garantē precīzu tīrīšanu starp zobiem, masējot smaganas un ļaujot efektīvāk notīrīt nogulsnējumus, lai izvairītos..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 881183
Ergonomisks rokturis nodrošina drošu tīrīšanuBērniem no 0 līdz 3 gadiemZobu tīrīšana ir ērta un droša mazulimĪpaši maigi birstes sariņi rupīgai tīrīšanaiĪpaši mīksta zobu birste no Dontodent ar īpaši mazo birstes galviņu un maigi birstes sariņas ir īpaši izstrādāta, lai maigi notīrītu pirmos zobiņus..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 058523
Mazā, izliektā zobu birstes galviņa ir īpaši piemērota bērna mutei. Ļoti maigie, noapaļoti sari vienmērīgi notīra piena zobus un maigi masē smaganas. Īpašais pretslīdes rokturis ir lieliski piemērots bērna mazajai rokai. Pateicoties praktiskajiem piesūcekņiem, birsti var novietot uz jebkuras gludas ..
2,00€
Bez nodokļa:1,65€
Dontodent Zobu birstes sensitive super soft, 2 gab (881244) Dontodent Zobu birstes sensitive super soft, 2 gab (881244)
Jaunums
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 881244
Jutīgiem zobiem un smaganām.Saudzīgai zobu un smaganu malas tīrīšanai un smaganu aizsardzībai.Ar īsu galvu, mēles tīrītāju un ergonomisku rokturi.Maigai zobu tīrīšanai.Iespējama arī grūti pieejamu zobu zonu tīrīšana.Ļoti mīksta zobu birste ar speciāliem ļoti smalkiem sariņiem. Dontodent Super Soft s..
2,55€
Bez nodokļa:2,11€
Zīmols: Dontodent Produkta kods: 063312
Starpzobu tīrīšanaĪpaši smalki saru galiDontodent Zwischenraum zobu birstes ar īsiem un gariem sariņiem, kas atbrivo zobus no atlikuma un masē smaganas. Vidēji cietie iekšējie sari un augstāk stāvošie mīkstie ārējie sari ar mikrosmalkiem galiem ļauj pamatīgi iztīrīt zobus un smaganu malu, saudzējot ..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 24 (Kopā lapu - 2)