info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Tualetei

Zīmols: Null Null Produkta kods: 549256
Null Null WC Power Aktiv ir tualetes tīrītājs, kas higiēniski dziļi attīra tualeti, pateicoties tā spēcīgajai formulai. Pulveris iedarbojas uzreiz, tūlīt pēc saskares ar ūdeni pulveris burbuļojas un putas, tādējādi tualete tiek automātiski dziļi iztīrīta. Tualetes putas izkliedē un atbrīvo..
4,85€
Bez nodokļa:4,01€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488237
Tīra un aizsargā pret kaļķakmeniKraft-putasNeitralizē nepatīkamas smakasZils ūdensDenkmit Blue Floral tualetes bloks lieliski attīra tualetes podu, atsvaidzina un atstāj patīkamu aromātu, kā arī aizsargā pret kaļķakmeni un urīnakmeni, veido spēcīgas putas. Tas ir higiēnisks veids, kā uzturēt tualeti..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488213
Tīra un aizsargā pret kaļķakmeniKraft-putasNeitralizē nepatīkamas smakasZils ūdensDenkmit Blue Lemon Splash tualetes bloks lieliski attīra tualetes podu, atsvaidzina un atstāj patīkamu aromātu, kā arī aizsargā pret kaļķakmeni un urīnakmeni, veido spēcīgas putas. Tas ir higiēnisks veids, kā uzturēt t..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Denkmit Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis granulās, 600 g (488572) Denkmit Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis granulās, 600 g (488572)
Izpārdots
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488572
Novērš nepatīkamas smakasVisiem parastajiem cauruļu veidiemIztīra caurules pat no noturīgiem aizsprostojumiemVirtuvei un vannas istabaiKanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis granulās efektīvi izšķīdina pat stiprus caurules aizsprostojumus, šķīdinot organiskas vielas, piemēram, matus, taukus vai z..
2,95€
Bez nodokļa:2,44€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488251
Tīra un aizsargā pret kaļķakmeniKraft-putasNeitralizē nepatīkamas smakasDenkmit Lemon Splash tualetes bloks lieliski attīra tualetes podu, atsvaidzina un atstāj patīkamu aromātu, kā arī aizsargā pret kaļķakmeni un urīnakmeni, veido putas. Tas ir higiēnisks veids, kā uzturēt tualeti tīru un svaigu ka..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488275
Tīra un aizsargā pret kaļķakmeniKraft-putasNeitralizē nepatīkamas smakasDenkmit Ocean Splash tualetes bloks lieliski attīra tualetes podu, atsvaidzina un atstāj patīkamu aromātu, kā arī aizsargā pret kaļķakmeni un urīnakmeni, veido putas. Tas ir higiēnisks veids, kā uzturēt tualeti tīru un svaigu ka..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 490636
Efektīvi noņem no poda virsmas urīna traipus, kaļķakmens nosēdumus un netīrumusPiešķir svaigu aromātu Līdzeklis efektīvi noņem no poda virsmas urīna traipus un kaļķakmens nosēdumus un citus netīrumus, nodrošinot virsmai perfektu tīrību un mirdzošu spīdumu. Līdzekļa pudele ir ražota no 100%..
1,85€
Bez nodokļa:1,53€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 485397
Likvidē traipus, kaļķakmens nosēdumus un urīnakmeniHigiēniski iedarbojas līdz pat poda apmaleiTualetes tīrīšanas līdzeklis poda tīrībai un svaigumam, higiēniski iedarbojas līdz pat poda apmalei. Līdzekļa uzlabotais sastāvs, nodrošinot maksimālu poda pārklājumu tā lietošanas laikā, likvidē traipus un..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Frosch Tualetes tīrīšanas līdzeklis ar aveņu etiķi, 750 ml (954993)
-46 % Izpārdots
Zīmols: Frosch Produkta kods: 954993
Tiek iznīcināti netīrumi, kaļķakmens nogulsnes, urīna traipiSniedz svaigu aveņu aromātuTualetes tīrīšanas gēls profesionāli attīra poda virsmu un iekšpusi. Lietojot tīrīšanas līdzekli, tiek iznīcināti netīrumi, kaļķakmens nogulsnes, urīna traipi u.c. Līdzeklis veiksmīgi neitralizē un noņem smakas, a..
1,55€ 2,85€
Bez nodokļa:1,28€
Zīmols: Frosch Produkta kods: 954986
Tiek iznīcināti netīrumi, kaļķakmens nogulsnes, urīna traipiSniedz svaigu citrona aromātuTualetes tīrīšanas gēls profesionāli attīra poda virsmu un iekšpusi. Lietojot tīrīšanas līdzekli, tiek iznīcināti netīrumi, kaļķakmens nogulsnes, urīna traipi u.c. Līdzeklis veiksmīgi neitralizē un noņem smakas,..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Zīmols: WC-Ente Produkta kods: 198782
Bezgroza tualetes tīrīšanas līdzeklis ar 6 gēla zīmogiem. Ilgstošai tualetes svaigumam un tīrībai. Higiēnisks: pret urīna nogulsnēm, kaļķakmeni un mikrobiem. Tualetes poda disks WC Ente ir novatoriska un diskrēta alternatīva klasiskajam tualetes pakaramajam. Svaiguma zīmogs ir pirmā s..
3,65€
Bez nodokļa:3,02€
Denkmit Chlorspüler Tualetes bloks, 2 gab (488893)
Izpārdots
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488893
Multi-AktivAr aktīvo hloruAizsargā no ātras atkārtotas netīrībasKatrā skalošanas reizē ir tīraDenkmit tualetes bloks ar aktīvo hloru lieliski attīra tualetes podu, nodrošinās higiēnisku svaigumu uz vairākām nedēļām. Aktīvo sastāvdaļu kombinācija novērš netīrumus, kaļķakmens un urīnakmens nogulsnes. ..
2,85€
Bez nodokļa:2,36€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 20 (Kopā lapu - 2)