info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Mazgāšanas līdzekļi

Zīmols: Denkmit Produkta kods: 586378
Augsta tauku šķīdināšanas spēja. Ar alveju. Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta. Denkmit balzams trauku mazgāšanai Aloe Vera ar alvejas ekstraktu roku aizsardzībai. Nevainojama un spīdoša tīrība traukiem, kā arī cepšanas un vārīšanas iekārtām.Pielietojums: Ieteicemā deva uz 5 L ..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 215872
Augsta tauku šķīdināšanas spēja. Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta. Denk mit Balzams trauku mazgāšanai ar koncentrētu formulu pret taukiem, bet vienlaikus ir ļoti saudzīgs pret roku ādu. Saudzējiet savas rokas, nesaudzējot taukus un netīrumus, ar Denkmit balzamu trauku mazgāša..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 488534
Divreiz spēcīgāks pret taukiem un kaļķakmeniemĪpaša formulaHigiēniskai tīrībaiDenkmit kopšanas līdzeklis izšķīdina un noņem taukus un kaļķakmeni, arī grūti sasniedzamajās funkcionāli svarīgās vietās, nodrošinot nevainojamu tīrību. Kopšanas līdzeklis uzlabos mazgājamās mašīnas ikdiena darbības jaudu...
2,60€
Bez nodokļa:2,15€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 558671
Rūpīgi attīra traukus un piešķir traukiem mirdzumu. Saudzīgs pret traukiem un dekoriem. Ūdenī šķīstoša plēve. Bez smaržām un krāsvielām. Bez konservantiem. Denkmit Nature tabletes trauku mazgājamām mašīnām ātri un viegli šķidina taukus un nosēdušos netīrumus, atstājot Jūsu t..
4,65€
Bez nodokļa:3,84€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 485632
Nodrošina mirdzošu spīdumu glāzēm un traukiem. Iedarbojas pret ūdens traipiem. Denkmit skalošanas līdzeklis automātiskajai trauku mašīnai, mirdzošiem un atri žūstošiem traukiem bez ūdens pēdām. Skalošanas līdzeklis parūpēsies, lai trauki ir vienmēr mirdzoši un bez notecējuma vai ūdens trai..
2,10€
Bez nodokļa:1,74€
Produkta kods: 319982
Ideālai tīrībai un izcilam spīdumam. Stikla aizsardzība un nerūsējošā tērauda spīdums. Spēcīgs pat zemā temperatūrā. Denkmit Tabletes trauku mazgājamām mašīnām ar spēcīgu divfāžu efektu nomazgā pat piekaltušus netīrumus un taukus pat zemā temperatūrā,  piešķir spīdumu traukiem un..
6,65€
Bez nodokļa:5,50€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 047237
Ilgstošam svaigumam. Turētājs ar praktisku klipsi. Līdz 120 mazgāšanas reizēm. Denkmit trauku mazgājamās mašīnas atsvaidzinātājs Frische-Wirbel nodrošinātu ilgstošu svaigumu jūsu trauku mazgājamajā mašīnā un arī neitralizē nepatīkamās smakas. Atsvaidzinātājs likvidē nepatīkamas smakas..
2,35€
Bez nodokļa:1,94€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 453618
Noņem netīrumus. Ar citrona-svaigu smaržu. Saderība ar ādu ir dermatoloģiski apstiprināta. Mirdzošam spīdumam. Trauku mazgāšanas līdzeklis, ar citronu aromātu. Noņem netīrumus, nodrošina starojošu spīdumu, ādas saderība dermatoloģiski apstiprināta.Pielietojums: Ieteicemā deva uz ..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 215582
Balzams trauku mazgāšanai ar rokām. Mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Teicami noņem taukus un netīrumus, nodrošina starojošu spīdumu. Nature Ultra līdzeklis traukiem ir saudzējošs roku ādai. Trauku mazgāšanas līdzeklis ir viens no pirmajiem produktiem plastmasas pudelē* ar 30% plastmasas, ..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Zīmols: Finish Produkta kods: 400239
Ar aktīviem mērcēšanas līdzekļiem un tauku šķīdināšanas spēku. Papildu speciālā sāls izmantošana optimāliem rezultātiem. 100 gab. Trauku un stikla tīrīšanai, attaukošanai un spīdumam. Ar 2 slāņu Classic Tab palīdzību jūsu traukiem netrūks ikdienas tīrīšanas: trauku mazgājamās maš..
16,95€
Bez nodokļa:14,01€
Zīmols: Finish Produkta kods: 083399
Spēcīga tīrīšana. Noturīgiem netīrumiem. Ar aktīviem mērcēšanas līdzekļiem. Izcils mazgāšanas rezultāts. Finish Classic trauku mazgājamās mašīnas pulveris ar aktīvajiem mērcēšanas līdzekļiem nodrošina spēcīgu tīrīšanu pat ar noturīgiem netīrumiem un izcilu skalošanas rezultātu. L..
16,25€
Bez nodokļa:13,43€
Zīmols: Finish Produkta kods: 400451
100% lielāka higiēniskā tīrība. Noņem slēptos kaļķus, uzkrātos taukus un netīrumus. Nodrošina smaržīgu citrusaugļu svaigumu trauku mazgājamajā mašīnā. Katru dienu trauku mazgājamās mašīnas filtrā, smidzināšanas svirās un caurulēs uzkrājas kaļķakmens, tauki un netīrumi. Tas var radīt n..
4,95€
Bez nodokļa:4,09€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 47 (Kopā lapu - 4)