info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Slotas & Birstes

Zīmols: Profissimo Produkta kods: 507311
20 loksnes. 1,8 metri. Papīrs nāk no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un kontrolētas izcelsmes. Profissimo mini pūku noņemšanas rullītis optimāli noņem pūkas un netīrumus, blaugznas un matus no auduma virsmām. Tas padara to ideāli piemērotu ātrai un vienkāršai apģērba vai polsterējuma..
0,95€
Bez nodokļa:0,79€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 852165
Izgatavots no 100% pārstrādāta materiāla (izņemot sarus). Ar pakarināšanas cilpu. Ražots Vācijā. Apaļā dabas birste trauku mazgāšana no Profissimo ir praktisks un uzticams palīgs mājsaimniecībā. Izgatavots no 100% pārstrādāta materiāla (bez sarumiem).Birstes ir pieejamas dažādās krāsu..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 652219
Malu tīrītājs. Ražots Vācijā. Praktiskā Profissimo tualetes birste nodrošina, ka jūsu tualetes pods ir nevainojami tīrs un palīdz uzturēt to tīru un svaigu. Tualetes birstei ir arī malu tīrītājs papildu tīrīšanai...
1,75€
Bez nodokļa:1,45€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 652226
No koka. Birstīte ar vidēji stingriem šķiedras sariem.Birste ar maināmu uzgali. Profissimo Nature birstīte trauku mazgāšanai, kas izgatavota no koka, ir sari no dabīgiem šķiedrim. Birstes uzgali var viegli nomainīt. Pamatne izgatavota no koka.Birstes ergonomiskā forma ir ļoti ērta lietošan..
1,85€
Bez nodokļa:1,53€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 673573
Izgatavots no dabīga lateksa. Augsts valkāšanas komforts kokvilnas plūkšanas dēļ. Izmērs: Liels. Universālie Profissimo cimdi ir izgatavoti no dabīga lateksa. Mājsaimniecības cimdi, piemēroti tīrīšanas darbiem, trauku skalošanai, mazgāšanai vai dzīvnieku kopšanai.  Ideāli piemēro..
0,89€
Bez nodokļa:0,74€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 673559
Izgatavots no dabīga lateksa. Augsts valkāšanas komforts kokvilnas plūkšanas dēļ. Izmērs: Vidējais. Universālie mājsaimniecības Profissimo cimdi ir izgatavoti no dabīga lateksa. Mājsaimniecības cimdi, piemēroti tīrīšanas darbiem, trauku skalošanai, mazgāšanai vai dzīvnieku kopšanai. I..
0,89€
Bez nodokļa:0,74€
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 673535
Izgatavots no dabīga lateksa. Augsts valkāšanas komforts kokvilnas plūkšanas dēļ. Izmērs: Mazs. Universālie Profissimo cimdi ir izgatavoti no dabīga lateksa. Mājsaimniecības cimdi, piemēroti tīrīšanas darbiem, trauku skalošanai, mazgāšanai vai dzīvnieku kopšanai.  Ideāli piemērot..
0,89€
Bez nodokļa:0,74€
Profissimo Nature Pudeļu birste, 1 gab (652189)
Izpārdots
Zīmols: Profissimo Produkta kods: 652189
Grūti pieejamu vakuumkolbu tīrīšana. Nebojājot pārklājumu. Ar pakarināmo ierīci. Profissimo nature birste ir piemērota grūti sasniedzamu pudeļu tīrīšanai - nebojājot pārklājumu! Birste palīdzēs pamatīgi iztīrīt pudeles, arī slaidas un ar šauru kakliņu. Birste ļaus Jums iztīrīt arī kai..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)