info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Balinātāji & Traipu tīrītāji

Zīmols: Denkmit Produkta kods: 487940
Paredzēts veļas mazgāšanai ar rokāmIdeāli piemērots ceļā un mājāsAr Neutral® tehnoloģijuPiemērots arī mikrošķiedras un funkcionāliem tekstilmateriāliemDenkmit traipu tīrīšanas līdzeklis ir ideāli piemērots veļas mazgāšanai ar rokām vai traipu iepriekšējai apstrādei - atrodoties ceļā vai mājās. Patei..
2,45€
Bez nodokļa:2,03€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 185700
Denk Mit gallseife – šķidrais žults ziepes ar birstīte traipu pirmapstrāde. Efektīva traipu noņemšana un uzlabota mazgāšanas kvalitāte. Ātrai un efektīvai traipu apstrādāšanai pirms mazgāšanas. Spēcīga formula ar augu izcelsmes sastāvdaļām, likvidē dažāda veida traipus, piemēram, taukus, eļļu, lūpu ..
2,95€
Bez nodokļa:2,44€
Zīmols: Denkmit Produkta kods: 335242
Saudzīgi noņem traipus no tekstilizstradādājumiem, polsterējumiem un paklājiem. Pateicoties īpašu kompleksu : iztīra tauku, eļļas, asinis, lūpu krāsu, ievārījumu, mērču, augļu un dārzeņu, sarkanā vīna, kafijas un tējas traipus utt. Ideāli piemērots netīrumiem no apkaklēm un aprocēm. Produkta panesam..
1,45€
Bez nodokļa:1,20€
Zīmols: Dr. Beckmann Produkta kods: 002149
Dr. Beckmann žults ziepes saturošs pirmsmazgāšanas traipu noņēmējs. Īpaši maigiem audumiem. Pateicoties koncentrētajām un dabīgajām žults ziepēm ātri un efektīvi iztīra taukus , eļļas, lūpu krāsu, ievārījumu, mērču, augļu un darzeņu, sarkanā vīna, kafijas un tējas traipus un dubļus. Aizsargā audumus..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: Dr. Beckmann Produkta kods: 021515
Dr. Beckmann žults ziepes saturošs pirmsmazgāšanas traipu noņēmējs. Īpaši maigiem audumiem. Pateicoties koncentrētajām un dabīgajām žults ziepēm ātri un efektīvi iztīra taukus , eļļas, lūpu krāsu, ievārījumu, mērču, augļu un darzeņu, sarkanā vīna, kafijas un tējas traipus un dubļus. Aizsargā audumus..
4,30€
Bez nodokļa:3,55€
Zīmols: Heitmann Produkta kods: 101486
Iedarbojas dziļi šķiedrās, pateicoties aktīvajam skābeklimPraktiskā paciņāNoņem pelēko nikotīnu, dzeltenumu un nepatīkamās smakasHeitmann aizkaru mazgāšanas līdzeklis droši noņem noturīgus putekļus, taukainus netīrumus, nikotīnu un nepatīkamas smakas jau no 30 ° C. Aktīvā skābekļa formula nomazgā tr..
1,75€
Bez nodokļa:1,45€
Zīmols: Heitmann Produkta kods: 031050
Heitmann krāsas atjaunotājs spēcīgi noņem krāsas izmaiņu un pelējumu no visiem baltajiem tekstilizstrādājumiem. Šis produkts ir piemērots gan mazgāšanai ar rokām, gan veļas mašīnā. Tāpat to var izmantot smalku audumu mazgāšanai, piemēram, vilnai un zīdam.Lietošana: Pirms mazgāšanas pārbaudiet iedarb..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Zīmols: Hoffmanns Produkta kods: 034506
Hoffmann aizkaru mazgāšanas līdzeklis ar aktīvo skābekli izšķīdina noturīgus netīrumus, piemēram, nikotīnu, taukus un putekļus. Tas novērš nepatīkamas smakas un nodrošina ilgstošu svaigu aromātu. Piemērots arī smalkiem audumiem.Rezultāts: tīri aizkari ar svaigu aromātu.Uzglabāt vēsā, sausā vietā.Lie..
5,65€
Bez nodokļa:4,67€
Zīmols: Linda Produkta kods: 019006
Paredzēts 25 mazgāšanas reizēm. Piemērots jutīgai ādai. Linda Koncentrēts veļas mazgāšanas līdzeklis Neutral nesatur fermentus,  balinātājus, konservantus un optiskos balinātājus, tāpēc samazina alerģiju rašanās risku. Līdzeklis mazina ādas kairinājuma risku, bet vienlaikus ir pietiek..
2,95€
Bez nodokļa:2,44€
Zīmols: Sil Produkta kods: 010511
Paredzēts veļas mazgāšanai ar rokāmIdeāli piemērots ceļā un mājāsAr Turbo tehnoloģijuSil Saptil ar birstīte ir piemērots vienkāršai traipu pirmapstrādei. Sil Saptil traipu tīrīšanas līdzeklis ir ideāli piemērots veļas mazgāšanai ar rokām vai traipu iepriekšējai apstrādei - atrodoties ceļā vai m..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Zīmols: Sil Produkta kods: 972062
Traipu tīrīšanas līdzeklis - aerosols, 1 fur Alles SIL. Pateicoties īpaši izstrādātai formulai, tas ir piemērots visa veida traipu tīrīšanai. Tas tiek galā ar balināmiem traipiem, piemēram, sarkanvīna, tauku, olu baltumu un stipri ieēdušiem traipiem. Piemērots lietošanai uz visu krāsu tekstilizstrād..
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
Sil Traipu tīrīšanas līdzeklis 1-für-Alles, 1,3 l (309721)
Izpārdots
Zīmols: Sil Produkta kods: 309721
Traipu tīrīšanas līdzeklis 1 fur Alles SIL. Sil līdzeklis ir efektīvs universāls traipu tīrītājs. Sil 1 for All higiēnas želeja iedarbība noņem pat iekaltušus un stipri noturīgus traipus, efektīvi un maigi, un tādējādi palīdz uzlabot higiēnisku tīrību. Piemērots visiem veidu traipiem ( sarkansvīns, ..
5,25€
Bez nodokļa:4,34€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)