info@Zuuf.lv
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Nopirkt Oral-B produkciju Latvijā, Lietuvā, Igaunijā

Zīmols: Oral-B Produkta kods: 005029
Oral-B Essential zobu diegs ar vasku un piparmētru garšu lieliski noņem aplikumu vietās, kuras nevar aizsniegt ar zobu birsti. Izturīgais zobu diegs ar vieglu vaska pārklājumu vienkārši ieslīd zobu spraugās. Izturīga diega struktūra nodrošina ērtību un drošumu.Lietošana: vēlams zobus diegot pēc katr..
2,15€
Bez nodokļa:1,78€
Zīmols: Oral-B Produkta kods: 005012
Zobu birste nespēj iztīrīt visas grūti aizsniedzamās vietas, kur veidojas zobu aplikums. Bet Oral-B Essential Floss izturīgais zobu diegs ar vieglu vaska pārklājumu vienkārši ieslīd zobu spraugās. Likvidē zobu aplikumu izraisošās baktērijas, kas uzkrājas starp zobiem un pie smaganām.Lietošana: vēlam..
2,15€
Bez nodokļa:1,78€
Zīmols: Oral-B Produkta kods: 818388
Paaugstināti sariņi: palīdz notīrīt aizmugures zobus un grūti sasniedzamās vietas, kā arī stabili attīra zobus.Ergonomiski veidots zobu birstes rokturis: nodrošina komfortu un stingru turēšanu.Lietošana: Zobu birste ir jāmaina ik pa 2 mēnešiem. Zobi jātīra vismaz divas reizes dienā, 2-3 minūtes, no ..
2,75€
Bez nodokļa:2,27€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)